pohádka Strašidelný mlýn

pondělí 13.2.2023

pondělí 13.2. jdeme do Městského divadla Kolín na pohádku 

STRAŠIDELNÝ MLÝN

 

Divadelní společnost Julie Jurištové

Původní česká pohádka s písničkami, ve které se setkáte s legračními strašidly Bubulisem a Bobolisem a čertem Vilibaldem. Ve mlýně se dějí prapodivné věci. Ze sousední vesnice sem zabloudí Matěj a Bětuška, kteří se pokusí strašidla vysvobodit ze zakletí. Objeví se i zlá a chamtivá selka Klotylda, která chce vše překazit. Podaří se Matějovi a Bětušce strašidla osvobodit?

Příchod do MŠ: nejpozději v 8,00 hodin

Odchod z MŠ: v 8,15 hodin

Návrat: na oběd se vracíme do MŠ

Vstupné: 50,- Kč (uhradíme z osobních účtů)

Přidáno 8. 2. 2023, autor: 4. pavilon nahoře P

Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)